"Kancelaria Kredytów Bankowości Osobistej i  Korporacyjnej"

OFERTY SPECJALNE

02.10.2020
Drodzy Klienci ,

w trosce o Wasze zdrowie przeprowadziliśmy reorganizację pracy w taki sposób aby zminimalizować możliwość zarażenia się poprzez zachowanie szczególnych wymagów bezpieczeństwa. Ułatatwiliśmy proces pozyskiwania finansowania zdalnego .
Zapraszamy

KKBOIK

24.07.2017
Witam ,

od dzisiaj wchodzi nowa ustawa o kredycie hipotecznym wszytskich zainsteresowanych nowych i obecnych klientów zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się jakie zmiany od dzisiaj będą obowiązywały.
11.09.2015
We speak English
02.09.2015


Przedsiębiorców którzy są zainteresowani skorzystaniem z programów dla start-up pożyczek dla mikro i małych przedsiębiorstw z rejonu  województwa mazowieckiego proszę o mail : s.czernicki@kkboik.pl będziemy informować na bieżąco o dostępności programów. Z uwagi na duże zainteresowanie w chwili obecnej środki w programach wyczerpały się i oczekujemy na wznowienie programów. Po wznowieniu będziemy automatycznie informować o dostępności i regulaminach pożyczek dofinansowanych.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny specjalne warunki   kredytowe i specjalna obsługa indywidulana. W mailu do nas poinformuj że  posiadasz Kartę Dużej Rodziny.

 

Zakres usług

 

Dla kredytow mieszkaniowych specjalna oferta między innymi :

- OBSŁUGA GRATIS

- WYCENA GRATIS ( SPRAWDZ SZCEGÓŁY SKONTAKTUJ SIĘ ZAPRASZAMY)

 

 

 

Jesteśmy jedną z najlepszych w naszej branży firm pośredniczących w procesie pozyskania finansowania sprawdz nas :

- kredyty hipoteczne wszystkie możliwe dostępne opcje i produkty

- indywidulane warunki marżowe i specjalne warunki kredytowe w każdym miesiącu nowa oferta sprawdź

- kredyty dla firm i leasing jak również inne formy finansowania w ramch specjalnych programów wspieranych przez rząd i unię europejską

- wstępna analiza finansowa w ciągu 5 minut